submenu
content

Spotkanie z medalistami paralekkoatletycznych mistrzostw Europy

27-08-2018

Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej wspólnie z Władysławem Dajczakiem, wojewodą lubuskim spotkali się ze sportowcami, kórzy wrócili z Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce.

 

Spotkanie z zawodnikami Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” odbyło się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Z Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce wrócili oni z 16 medalami (6 złotymi, 6 srebrnymih i 4 brązowymi).

 

- Wasze sportowe zmagania materializują się bardzo wymiernie w postaci imponującej liczby zdobytych medali – powiedziała Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.  - Po sukcesach w Berlinie mam wrażenie, ze lekkoatletyka staje się prawdziwą królową. Za Wasz udział w jej triumfach serdecznie dziękuję. Wasze osiągnięcia są imponujące – dodała minister Rafalska.

 

– To, że mogę Was gościć po raz kolejny w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim jest dla mnie wielkim zaszczytem i radością. Chcę Wam dziś pogratulować i powiedzieć, że jestem ogromnie dumny z Waszych osiągnięć. Dziękuję również, że chcieliście być z nami przez chwilę, pomimo wielkiego zmęczenia – powiedział Władysław Dajczak, Wojewoda Lubuski. Reprezentanci otrzymali podarunki od wojewody - w podziękowaniu za reprezentowanie Polski i promowanie województwa lubuskiego.

Spotkanie z medalistami paralekkoatletycznych mistrzostw Europy Spotkanie z medalistami...
do góry Ostatnia modyfikacja: 17-02-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: