submenu
content

Statuetka „Przyjaciel Akademii im. Jakuba z Paradyża” dla minister Rafalskiej

17-09-2018

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, zorganizowanego w poniedziałek z okazji jubileuszu 20-lecia uczelni, minister Elżbieta Rafalska odebrała statuetkę – „Przyjaciel Akademii im. Jakuba z Paradyża”. W wydarzeniu uczestniczyła także wicepremier Beata Szydło.

 

„Chciałbym w tym miejscu powiedzieć, że od tej drogi nie ma już odwrotu i naprawdę to nie jest slogan, już nie tylko gorzowską, ale na pewną gorzowską racja stanu jest budowanie akademickości Gorzowa. Dla Gorzowa to jest absolutnie kluczowa inwestycja, inwestycja w bezcenny zasób – kapitał ludzki” – mówiła podczas uroczystości minister Rafalska.

 

Dodała, że jeśli zabraknie kapitału ludzkiego, to nie będzie rozwoju. „Musimy o tym po prostu wszyscy pamiętać ponad absolutnie wszelkimi podziałami politycznymi i różnicami, jakie są i zdarzają się nie tylko w Gorzowie” – podkreśliła minister Rafalska.

Wicepremier Beata Szydło odebrała wyróżnienie uczelni – „Złote Pióro Akademii”. W ubiegłym roku uhonorowano w ten sposób minister Elżbietę Rafalską.

 

Zdjęcia z wydarzenia. 

do góry Ostatnia modyfikacja: 17-02-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: