submenu
content

Jak złożyć wniosek o dobry start?

03-07-2018

Od 1 lipca wniosek o świadczenie dobry start można złożyć online za pomocą portalu empatia.mrpips.gov.pl oraz bankowości elektronicznej. Sprawdź jak to zrobić.

więcej

Ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie dobry start

01-07-2018

300 zł – tyle wynosi jednorazowe wsparcie dla ucznia rozpoczynającego rok szkolny. Od dziś rodziny mogą składać wnioski online o świadczenie z programu „Dobry Start”.

 

więcej

Uważaj, by dobry start nie padł łupem oszustów!

29-06-2018

1 lipca rusza przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start”. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny. O przyznaniu świadczenia gmina lub powiat powiadomi rodzinę mailem. Ministerstwo Rodziny przestrzega przed oszustami podszywającymi się pod instytucje realizujące świadczenie.

więcej

Odpowiadamy na pytania o „Dobry Start”

22-06-2018

W czwartek 21 czerwca na naszym profilu w serwisie Facebook odbył się czat na żywo z naszym ekspertem. Tematem był program „Dobry Start”. Dziękujemy uczestnikom czatu za tak liczny udział, a poniżej pokazujemy to, o co najczęściej pytaliście.

 

więcej

Dobry start w kolejnych regionach

15-06-2018

Białystok, Bydgoszcz i Kielce dołączyły do stolic regionów, w których z udziałem członków kierownictwa resortu rodziny odbyły się spotkania wojewódzkie promujące program „Dobry Start”. Od poniedziałku do piątku ministrowie i wiceministrowie z MRPiPS i MEN odwiedzili wszystkie województwa.

 

więcej

Świadczenie dobry start w pieczy zastępczej

13-06-2018

Program „Dobry start” jest ważnym komponentem kompleksowej i długofalowej polityki rodzinnej. Program ten skierowany jest także do dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej.

więcej

Świadczenie dobry start – infolinie w regionach

13-06-2018

W regionach ruszyły wojewódzkie infolinie dla rodzin i samorządów dotyczące świadczenia dobry start. 

więcej

W regionach o świadczeniu dobry start

12-06-2018

Ministrowie i wiceministrowie z resortu rodziny i resortu edukacji narodowej odwiedzili już 11 spośród 16 regionów w ramach spotkań wojewódzkich promujących program „Dobry Start”. A wszystko po to, by informacja na temat 300 zł dla uczniów rozpoczynających rok szkolny trafiła do wszystkich zainteresowanych.

więcej

Inwestujemy w edukację dzieci

12-06-2018

„Inwestycja w edukację polskich dzieci jest niezwykle ważna, dlatego powstał program „Dobry Start” – mówiła podczas briefingu prasowego w Kancelarii Premiera minister Elżbieta Rafalska.

więcej

Wnioski o „Dobry Start” już od lipca

11-06-2018

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca.

więcej
1  2  »»»»  
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok
do góry Ostatnia modyfikacja: 13-02-2019
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: