submenu
content

„Za Życiem” w Szczecinie

23-06-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska i Sekretarz Stanu Krzysztof Michalkiewicz wzięli udział 23 czerwca r., w Szczecinie, w konferencji regionalnej dotyczącej konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem".

więcej

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23-06-2017

Drodzy ojcowie, składam Wam najlepsze życzenia z okazji Waszego święta. Choć Dzień Ojca jest wciąż mniej popularny, niż Dzień Matki, to Wasza rola w rodzinie jest równie ważna. Uczycie dzieci odpowiedzialności i radzenia sobie z problemami. Jesteście autorytetem. Stanowicie pierwszy i najważniejszy wzorzec mężczyzny, co jest zarówno zaszczytem, jaki i wielkim wyzwaniem. Wierzę, że w jak najlepszy sposób sprostacie tym zadaniom i będziecie nagradzani miłością dzieci przez całe życie.

więcej

Sejm o "Za życiem"

22-06-2017

Rozwój sieci mieszkań chronionych, wsparcie dla rodzin w obowiązkach domowych czy ułatwienia w zakładaniu spółdzielni socjalnych – to niektóre ze zmian przyjętych przez Sejm. Nowelizacje niektórych ustaw związane są z realizacją programu „Za życiem”.

więcej

Za Życiem: konsultacje w regionach

20-06-2017

Ruszają konferencje regionalne w ramach konsultacji społecznych programu Za Życiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 czerwca w Szczecinie. Znany jest już pełen harmonogram konferencji.

więcej

Wiceminister Zieleniecki na posiedzeniu EPSCO

15-06-2017

Wiceminister Marcin Zieleniecki 15 czerwca br. wziął udział w posiedzeniu Rady ds Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Konsumenckich w Luksemburgu.

więcej

Odwołanie Prezesa PFRON

14-06-2017

W związku z zakończeniem misji polegającej na reorganizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, z dniem 14 czerwca 2017 r. Prezes Rady Ministrów Beata Szydło, na wniosek Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, odwołała Roberta Kwiatkowskiego ze stanowiska Prezesa Zarządu PFRON.

więcej

Zmiany w związku z „Za Życiem”

14-06-2017

Rozwój sieci mieszkań chronionych, wsparcie dla rodzin w obowiązkach domowych czy ułatwienia w zakładaniu spółdzielni socjalnych – to niektóre ze zmian przyjętych przez Radę Ministrów. Nowelizacje niektórych ustaw związane są z realizacją programu „Za życiem”. 

więcej

Polska w Radzie Administracyjnej Międzynarodowego Biura Pracy

12-06-2017

Polska została wybrana do Rady Administracyjnej Międzynarodowego Biura Pracy, stanowiącej główny organ decyzyjny Międzynarodowej Organizacji Pracy. 

więcej

Polsko-węgierskie rozmowy

08-06-2017

W dniu 7 czerwca 2017 r. minister Elżbieta Rafalska, wraz z kierownictwem resortu spotkała się z przedstawicielami Komisji Polityki Społecznej Zgromadzenia Narodowego Węgier, na czele z przewodniczącą Komisji Panią Gabriellą Selmeczi. Tematem rozmów były możliwości rozwoju współpracy polsko - węgierskiej na różnych szczeblach.

więcej

Wyraźniejszy głos środowisk osób niepełnosprawnych

07-06-2017

Minister Elżbieta Rafalska 7 czerwca wręczyła powołania członkom Krajowej Rady Konsultacyjnej do Spraw Osób Niepełnosprawnych nowej kadencji. Znacząco wzrósł w niej udział przedstawicieli tych środowisk.

więcej
1  ««««  10  11  12  13  14  15  16  17  18  »»»»  47
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 13-02-2019
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: